• +90 533 449 07 89
  • info@pirilahsaptasarim.com.tr
  • Güzelevler Mahallesi, 20672/2 Sokak, Yüreğir / Adana

Adana Ahşap Çekyat

Adana Ahşap Çekyat ihtiyacı gün geçtikçe daha fazla ilgi çekmeye devam ediyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri hiç kuşkusuz ahşap tasarımların hem uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca hem de dekoratif açıdan göze hoş gelmesidir. Pırıl Ahşap Tasarım olarak bizler de deneyimli ekibimizle birlikte uzun yıllardır sektöre hizmet etmeye devam ediyoruz.

Adana Ahşap Çekyat Modelleri ve Fiyatları

Ahşap Kanepe denildiği zaman akıllara gelen ilk soru bu ürünün modelleri oluyor. Bunun dışında Ahşap Çekyat fiyatı da çok fazla merak ediliyor. Bununla birlikte adana ahşap masa fiyatı konusunda da sizlere her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Özel Ahşap Tasarımlar

Özel İmalatlarımız da uygulanacak mekana göre bilgisayarlarımızda 3 boyutlu olarak tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. Size özel çözümler üretip , sadece size özel tasarlıyoruz. Bunun dışında fiyat konusunda da yardımcı oluyoruz.

BİZE ULAŞIN: +90 533 449 07 89

AHŞAP NEDİR?

Ahşap, ağaçtan elde edilen doğal ve organik bir malzemedir. Bununla birlikte tarih öncesi çağlardan beri insanların ihtiyaçlarını karşılamada ve gereksinimlerini gidermede kullandığı en yaygın malzemelerdendir.

AHŞAP ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Doğal, organik, insana yakın ve sıcak bir malzemedir. Geniş renk, doku ve boyut çeşitliliğine sahiptir. Üstün estetik ve akustik özellikler taşır. Diğer yapı malzemeleriyle karşılaştırıldığında kaynağı en kolay bulunan ve en çabuk yenilenebilen yapı malzemesidir.

EN DAYANIKLI AHŞAP MODELLERİ

Balsa ağacının dünyanın en sağlam ağacı olmasının bir çok sebebi vardır. Bunun dışında yapılan ölçümlere bağlı olarak; sertlik, bükülebilme ve sıkıştırılabilme kategorilerinde en sağlam ağaç olarak belirlenmiştir. Balsa ağacı; meşe ağacı ve çam ağacından bile daha dayanıklıdır.

adana ahsap tasarim